Kalender

2023

mrt

2

Morris

Meise (BE)


Plaats

't Schooltje van Oppem, Processieweg 4

Datum

donderdag 2 maart 2023 (11:00)

Organisator

Koenraad Hofman himself.

mrt

5

Morris

Brugge (BE)


Plaats

Theodorus Jacobus Ryken Auditorium, Mariastraat 7

Datum

zondag 5 maart 2023 (16:00)

Organisator

Bibliotheek Brugge (Jeugdboekenfeest)
Tickets

mrt

11

Morris

Antwerpen (BE)


Plaats

TriArte, Arenbergstraat 10

Datum

zaterdag 11 maart 2023 (11:00)

Organisator

TriArte
Tickets

mrt

12

Morris

Turnhout (BE)


Plaats

CC de Warande, Warandestraat 42

Datum

zondag 12 maart 2023 (14:00)

Organisator

CC de Warande
Tickets

mrt

12

Morris

Turnhout (BE)


Plaats

CC de Warande, Warandestraat 42

Datum

zondag 12 maart 2023 (16:00)

Organisator

CC de Warande
Tickets

mrt

19

Metamorfosi

Mol (BE)


Plaats

Schouwburg Rex, Smallestraat 2

Datum

zondag 19 maart 2023 (11:00)

Organisator

CC Mol
Tickets

Programma

Unico Wilhelm van Wassenaer, Concerto Armonico n° 2 in Bes
Domenico Gallo, Trio sonata 1 in G
Domenico Gallo, Trio Sonata n° 2 in Bes
Igor Stravinsky, Pulcinella suite
Johann Sebastian Bach, Partita n°3 in E
Antonio Vivaldi, Concerto in g RV316a
Ottorino Respighi, Ancient Lute Airs & Dances Suite n°3

apr

29

Splendid isolation

Gent (BE)


met Ian Bostridge

Plaats

de Bijloke, Jozef Kluyskensstraat

Datum

zaterdag 29 april 2023 (20:00)

Organisator

de Bijloke
Tickets

Programma

Gustav Holst, Seven Scottish Airs
Jonathan Dove, The end
Peter Warlock, The Curlew
Felix White, The Nymph's Complaint for the Death of her Fawn
Ralph Vaughan-Williams, On Wenlock Edge

mei

4

Metamorfosi

Oostende (BE)


Plaats

De Grote Post (zaal Kleine Post), Hendrik Serruyslaan 18a

Datum

donderdag 4 mei 2023 (20:30)

Organisator

De Grote Post
Tickets

Programma

Unico Wilhelm van Wassenaer, Concerto Armonico n° 2 in Bes
Domenico Gallo, Trio sonata 1 in G
Domenico Gallo, Trio Sonata n° 2 in Bes
Igor Stravinsky, Pulcinella suite
Johann Sebastian Bach, Partita n°3 in E
Eugene Ysaÿe, Violin sonata n°2
Antonio Vivaldi, Concerto in g RV316a
Ottorino Respighi, Ancient Lute Airs & Dances Suite n°3

mei

5

Metamorfosi

Herentals (BE)


Plaats

Sint-Catharinakerk, Begijnhof , Begijnenstraat 19

Datum

vrijdag 5 mei 2023 (20:00)

Organisator

CC 't Schaliken
Tickets

Programma

Unico Wilhelm van Wassenaer, Concerto Armonico n° 2 in Bes
Domenico Gallo, Trio sonata 1 in G
Domenico Gallo, Trio Sonata n° 2 in Bes
Igor Stravinsky, Pulcinella suite
Johann Sebastian Bach, Partita n°3 in E
Eugene Ysaÿe, Violin sonata n°2
Antonio Vivaldi, Concerto in g RV316a
Ottorino Respighi, Ancient Lute Airs & Dances Suite n°3

jul

2

Morris

Wielsbeke (BE)


Plaats

André Demedtshuis, Sint-Bavostraat 19

Datum

zondag 2 juli 2023 (17:00)

Organisator

jul

9

American summer & spring

Marche-en-Famenne (BE)


Plaats

kerk,

Datum

zondag 9 juli 2023 (20:00)

Organisator

Programma

Samuel Barber, Summer Music
Gian Carlo Menotti, Trio
Aaron Copland, Appalachian Spring

jul

10

The American Album

Brussel (BE)


Plaats

Flagey Studio 4, Heilig Kruisplein

Datum

maandag 10 juli 2023 (00:00)

Organisator

Oxalys VZW

Programma

Aaron Copland, Appalachian Spring
Wynston Marsalis, Meeelaan

aug

4

Utopia

Stavelot (BE)


Plaats

Abbaye de Stavelot, Cour de l\'Abbaye 1

Datum

vrijdag 4 augustus 2023 (00:00)

Organisator

Programma

Edvard Grieg, Two Nordic Melodies
Gabriel Pierné, Voyage au pays du tendre
Henri Duparc, L\'Invitation au Voyage
Henri Duparc, Le Manoir de Rosemonde
Henri Duparc, Phidylé
J. Cras, La flûte de Pan
Jean Sibelius, En saga

aug

5

Utopia

Stavelot (BE)


Plaats

Abbaye de Stavelot, Cour de l\'Abbaye 1

Datum

zaterdag 5 augustus 2023 (00:00)

Organisator

Programma

Edvard Grieg, Two Nordic Melodies
Gabriel Pierné, Voyage au pays du tendre
Henri Duparc, L\'Invitation au Voyage
Henri Duparc, Le Manoir de Rosemonde
Henri Duparc, Phidylé
J. Cras, La flûte de Pan
Jean Sibelius, En saga

aug

24

The Curlew

Hamburg (DE)


met Ian Bostridge

Plaats

Elbphilharmonie (Kleiner Saal), Platz d. Deutschen Einheit 4,

Datum

donderdag 24 augustus 2023 (19:30)

Organisator

SHMF
Tickets

Programma

Gustav Holst, Seven Scottish Airs
Jonathan Dove, The end
Peter Warlock, The Curlew
Felix White, The Nymph's Complaint for the Death of her Fawn
Ralph Vaughan-Williams, On Wenlock Edge

aug

25

The Curlew

Kiel (DE)


met Ian Bostridge

Plaats

Sankt Petrus Kirche, Adalbertstraße 10,

Datum

vrijdag 25 augustus 2023 (19:30)

Organisator

Tickets

Programma

Gustav Holst, Seven Scottish Airs
Jonathan Dove, The end
Peter Warlock, The Curlew
Felix White, The Nymph's Complaint for the Death of her Fawn
Ralph Vaughan-Williams, On Wenlock Edge

nov

19

Morris

Scherpenheuvel-Zichem (BE)


Plaats

Den Egger, August Nihoulstraat 74

Datum

zondag 19 november 2023 (14:00)

Organisator

CC Den Egger

2024

feb

2

Metamorfosi

Blankenberge (BE)


Plaats

ntb,

Datum

vrijdag 2 februari 2024 (00:00)

Organisator

Programma

Unico Wilhelm van Wassenaer, Concerto Armonico n° 2 in Bes
Domenico Gallo, Trio sonata 1 in G
Domenico Gallo, Trio Sonata n° 2 in Bes
Igor Stravinsky, Pulcinella suite
Johann Sebastian Bach, Partita n°3 in E
Eugene Ysaÿe, Violin sonata n°2
Antonio Vivaldi, Concerto in g RV316a
Ottorino Respighi, Ancient Lute Airs & Dances Suite n°3

feb

11

Metamorfosi

Hoboken (BE)


Plaats

Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk, Kioskplaats 88

Datum

zondag 11 februari 2024 (11:30)

Organisator

Programma

Unico Wilhelm van Wassenaer, Concerto Armonico n° 2 in Bes
Domenico Gallo, Trio sonata 1 in G
Domenico Gallo, Trio Sonata n° 2 in Bes
Igor Stravinsky, Pulcinella suite
Johann Sebastian Bach, Partita n°3 in E
Eugene Ysaÿe, Violin sonata n°2
Antonio Vivaldi, Concerto in g RV316a
Ottorino Respighi, Ancient Lute Airs & Dances Suite n°3